BF6262-20A
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BF6262-20A
BF6262-20A
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 850V (Start), 350V (Operating) 5 mA 3500 cd/m2 6.5mm x 262mm