85104AGILFT
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
85104AGILFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:4
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Last Time Buy
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL, SSTL
Supplier Device Package : 20-TSSOP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 500 MHz
Voltage - Supply : 2.97V ~ 3.63V
Package / Case : 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : HCSL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 85104A
Description : IC CLK BUFFER 2:4 500MHZ 20TSSOP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:4 500 MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)