LHLP16NB680K
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
LHLP16NB680K
Part Number : LHLP16NB680K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LHLP16NB680K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LHLP16NB680K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 19 mm
Inductance : 68 µH
DC Resistance (DCR) : 62 mΩ
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 899 In Stock
Applications : Aerospace & defense Medical Data storage
Tolerance : 10 %
Current Rating : 3.1 A