HM78D-128330MLFTR
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
HM78D-128330MLFTR
Part Number : HM78D-128330MLFTR
Manufacturer : TT Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HM78D-128330MLFTR.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HM78D-128330MLFTR More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 8.0518 mm
Current : 1.7 A
Inductance : 33 µH
Termination : SMD/SMT
Current Rating : 4.2 A
Number of Coils : 2
RMS Current (Irms) : 4.2 A
Inductance - Series : 132 µH
Inductance - Parallel : 33 µH
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 7460 In Stock
Applications : PC & notebooks Enterprise projectors
Width : 12.4968 mm
Length : 12.4968 mm
Tolerance : 20 %
Resistance : 75 mΩ
Case/Package : SMD/SMT
Max DC Current : 5.6 A
Series Resistance : 300 mΩ
DC Resistance (DCR) : 75 mΩ
Inductance Tolerance : 20 %
Max Operating Temperature : 85 °C